Hakkımızda

Home » Hakkımızda

Hakkımızda

Kızak koruma sacları imalatı ve bu sacların tamiri, sac körük ve bez körük imalatı gibi alanlarda hizmet vermekteyiz.Kusursuz çalışması gereken ürünler olan makine parçalarını toz , metal talaşı , soğutma sıvısı vb etkenlerden korunması gerekmektedir.

Alya Sac, olarak kendi bünyemizde üretmiş olduğumuz gerek mekanik gerekse pnömatik makine kızak koruması ve diğer tüm muhafazalarının kendi bünyemizde proje destekli olarak üretim ve tasarım hizmetlerini siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Alya cnc kızak koruma sistemleri olarak esaslarımız başta müşteri memnuniyeti olmak üzere kalite ve sağlamlığa dayanmaktadır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik en iyi ürünleri, en ekonomik fiyatla sunmak, İzmir ve çevre illeri başta olmak üzere kaliteli hizmet anlayışımızı tüm  Türkiye yaymaktır.

Vizyonumuz

Küresel pazarda alanımız ile ilgili daha fazla söz sahibi olarak kalitemizi tüm dünyaya tanıtmak. Dünya da faaliyet gösteren tüm takım tezgahları koruma üretimi yapan firmalar ile rekabetçi sistemler geliştirmektir.

Geçmişimiz

2007 yılından beri siz değerli müşterilerimize alanımızda en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla sunmaya devam etmekteyiz. Lineer hareket teknolojisinde küçük – büyük ölçekli olmak üzere bir çok firma ile proje ve imalat anlamında tasarım ve iş ortaklığı yapmaktadır.
Turbo Tasarım